Hortense wandlamp 3-lichts brons ontworpen door Annet van Egmond

Artikelnr
13.1000.03
€ 499,00
Dimmability: Dimmable
De Hortense wandlamp 3 lichts is ontworpen door kunstenares Annet van Egmond in samenwerking met Maretti Lighting. De lamp is geïnspireerd op hortensia’s uit haar tuin. De nerven van de bladeren zijn CNC uitgelaserd en vormen samen met het bronzen frame en de goudkleurige bloemen een sculpturaal geheel. Drie G4 LED lichtbronnen van 1W zorgen voor een warm, verfijnd lichtbeeld en zijn dimbaar via fase aan en afsnijding. Deze duurzame wandlamp komt goed tot zijn recht in de hal, woonkamer, slaapkamer of in hotels en restaurants.
Op bestelling gemaakt: 5 weken
Meer informatie
Artikelnr 13.1000.03
Designer Annet Van Egmond
Wattage 5W
Aantal lichtbronnen 3-lichts
Collectie HORTENSE
Dimbaar Ja
Driver Inclusief
IP waarde IP20
Input Voltage 230VAC
Lichtbron incl. lichtbron
Type dimmen fase aan en afsnij
De Hortense wandlamp 3 lichts is onderdeel van de Hortense collectie van Annet van Egmond in samenwerking met Maretti Lighting. De collectie komt voort uit een sculptuur die Annet in haar atelier ontwikkelde en zelf heeft gelast. Maretti heeft dit kunstwerk samen met haar vertaald naar een verlichtingslijn die toepasbaar is in interieurs en projecten, met behoud van de artistieke signatuur.

De inspiratie voor Hortense ligt in de hortensia’s in de tuin van Annet. De nerven, structuren en ritmes van de bladeren vormen de basis voor de bloemvormen van de wandlamp. De nerven worden CNC uit metaal gelaserd. De overige onderdelen worden met de hand gevormd, gelast en gemodelleerd. Zo ontstaat een volledig metalen armatuur dat toch zacht en organisch oogt. Het bronzen frame in combinatie met de goudkleurige bloemen laat de vorm van de bloem duidelijk naar voren komen op de muur.

De drie lichtpunten zijn uitgerust met 1W G4 LED lichtbronnen. Deze verbruiken weinig energie, hebben een lange levensduur en zijn vervangbaar. Dat maakt de Hortense wandlamp een duurzame keuze. Het warme licht loopt langs de nerven en contouren van de bloemen en creëert een rustig spel van reflecties en schaduwen op de wand. De wandlamp wordt geleverd inclusief driver en lichtbronnen en is dimbaar via fase aan en afsnijding. Zo stemt u de lichtintensiteit af op de functie van de ruimte, van zacht sfeerlicht tot iets functioneler licht.

De Hortense wandlamp 3 lichts is goed inzetbaar in verschillende situaties. In een hal of gang geeft de lamp een uitnodigende eerste indruk. In de woonkamer of zithoek zorgt de lamp voor extra sfeer naast een zitmeubel of kast. In de slaapkamer kan de wandlamp als decoratief aanvullend licht dienen. Ook in hotels en restaurants is de lamp geschikt, bijvoorbeeld langs wanden in een lobby, bij een entree of in een intieme zitplek.

Met deze wandlamp haalt u een ontwerp in huis waarin de ervaring van Annet van Egmond en de technische kennis van Maretti samenkomen. Natuur, ambacht en moderne ledtechniek vormen hier een herkenbaar lichtobject aan de wand.